2018 de 7 arama motoru optimizasyonu uygulamasıtaharri motoru optimizasyonu, bugün genişlik stratejik dijital pazarlama stratejilerinden biridir. Düzgün eş icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan bildik iseniz, arama motoru optimizasyonunu yahut SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün en önemli sayısal pazarlama stratejilerinden biridir ve bu çalışmayı iyi tek şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile rekabet edemezler.

SEO sistemli olarak geliştirilen bilinmeyen stratejiler okunuşu teknikler ile devamlı gelişen müşterek alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında muntazam değişikliklere basamak bulmak zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere uyanıklık etmeleri ve oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, değersiz işletme sahiplerinin ilerlemesine asistan sarhoş olmak okunuşu arama motoru oyununu rakiplerine için isabet etmek maksadıyla yedi SEO ipucu okunuşu püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler doğru tek şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, taharri motoru sıralamasını ve nesne) web sitesi performansını iyileştirmeye yardımcı olabilirler.

1-Sesli aramayı delik ardı etmeyin.
Google 2016’da, mobil arama platformundaki tamamı arama sorgularının yüzde 20’sinin seda tamamen olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, arama çubuğunda taharri sorgusunu kaydetmek alegori sesli sorular sorar. 2018 de bu oranın %30 lar civarında olacağı akla ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. zımni daha derinlemesine akrep çevirici kelimelere okunuşu bir kez danışma yapısına iye olmalıdır. Ayrıca, yevmi dilde kullanılan sözdizimini eklemek de bol bir fikirdir.

2-Önce mobil düşünün.
Mobil arama esasen masaüstü aramayı aştı. seda tamamen arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından okunuşu Google gibi temel asistanlardan değil, akıllı telefonlarından sesli taharri kullanır. Google okunuşu başka taharri motorları bu eğilimi başkalık etmiş okunuşu hareketli ahenkli web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, döl eşi yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü alegori hareketli sürümün kalitesine okunuşu içeriğine bakılırsa sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış hareketli sayfalar, web sitelerinin okunuşu şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu taharri motoru netice sayfalarında SERP henüz arka sıralarda yer almasına yardımcı olacaktır. Google, taşınabilir sürümün nasıl performans gösterdiğini, nasıl derecede seri yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan önce neden kadar kolayca kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği oda ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin öte kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış eş şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaca benzer özeti ile taharri motoru, kullanıcılara bilim sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin en az yüzdelik 10’unu SERP’ler üstünde belirtilen en faziletli sonuçlardan almaktadır okunuşu bu mevsim süresince artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna nazaran şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerinde olgulara etkisi olan derinlemesine kuyruk sorgularına gene kısa cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı vermek henüz cazip gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak okunuşu bilgileri mutlak ve özlü müşterek şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki misyon önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, aptal asistanların ve yapay zekanın AI, araba öğreniminin ve daha kişiselleştirilmiş eş taharri motoru deneyiminin birleşimi haysiyetiyle dikkate alınması gereken ehemmiyetli birleşik faktör haline gelmiştir. Google, bir kez web sitemiz kullanıcının mazi aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna ve en alakalı okunuşu aktüel bilgileri takdim etmek yoluna sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, arama motorlarının kullanıcıların bir nesne satın bürümek istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini diğer sayfalara okunuşu medya satış noktalarına bakılırsa önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar web sitesini incele sadece konuyu araştırmak istiyorsa, Google güvenilen medya sayfalarına öncelik verir. İçeriğiniz bu değiş trendine fut uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine kıymet verin.
Kullanıcı deneyimi henüz genişlik stratejik sıralama faktörüdür ve hepsi arama motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz hovarda yalnız şekilde yüklenmeli, hem hareketli hem de masaüstü platformlarda problemsiz yalnız şekilde çalışmalı okunuşu eksiksiz bölümlerine erişmesi basitçe olmalıdır. Google tarafından yapılan anketler okunuşu araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden daha derinlemesine sürmesi durumunda, bir kez web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının gelişememiş döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila 20 saniye sürmektedir ve bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır aynı marjla engeller. Web sitenizi optimize etmek okunuşu iyi sadece kullanıcı deneyimi sağladığından sakıncasız edinmek fazla önemlidir. Yavaş web siteleri, SERP’lerde beden sıralarda sandalye almaz ve ceninisakıt organik trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google okunuşu Bing, sektöre ayrıntılı zamandır egemen olmuştur ve bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar süresince bu platformlara odaklamıştır. Sektör, seda asistanları ve yapay dirayet sebebiyle değişmeye başlamış ve değişmeye bitmeme edecektir. Google hâlâ bilge güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor ve Google’dan içerik çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. öteki platformlarda üst sıralarda makam almaları göre içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, başka her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi ve ilgi düzeyi, SEO‘daki genişlik patetik faktörlerden bazılarıdır. çok araştırılmamış okunuşu güncel olmayan sakıt nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. çok içerik, benzer web sitesinin itibarını okunuşu sıralamasını da olumsuz etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya eklemek ve insicamlı kaliteyi savunmak önemlidir.

Bu ipuçları okunuşu püf noktaları, 2018’deki SEO rekabetçi sularında sizlere asistan olabilir. En mühim kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler amacıyla trendleri ve duyuruları takip etmektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2018 de 7 arama motoru optimizasyonu uygulaması”

Leave a Reply

Gravatar